Loading

امروزه خیلی از افراد تفاوت بین تولید محتوا با سئو را نمی دانند و تصور می کنند که تولید محتوا و سئو یک تخصص هستند و تفاوتی با هم ندارند در حالی که این تصور کاملا اشتباه است چون تولید محتوا و سئو دو تخصص کاملا جداگانه هستند و در عین حال با بهتر است با هم باشند!
ممکن است برایتان سوال باشد که تفاوت اصلی این دو موضوع چیست ؟! کدام یک برای بالا آمدن یک وبسایت ضروری تر و واجب تر است؟!
در ادامه با ما همراه باشید تا با بررسی توید محتوا و سئو به صورت جداگانه شما را با تفاوت این دو شاخه و کاربردهای آنها آشنا کنیم .

دلیل اشتباه گرفته شدن تولید محتوا با سئو در چیست ؟!

به دلیل اینکه تولید محتوا و سئو رابطه محکمی با هم دارند و هردو برای بالا آوردن اصولی یک وبسایت لازم و ضروری هستند به این دلیل خیلی از افراد این دو تخصص را با هم اشتباه می گیرند و تصور می کنند تفاوتی با هم ندارند.
لازم است شما با یک متخصص سئو و تولید محتوا کار کرده باشید و یا خودتان در یکی از آنها تخصص داشته باشید تا به صورت دقیق تفاوت ها و مزایای هر کدام را بدانید.

سئو و مزایای آن چیست ؟!

سئو به عملیاتی گفته می شود که به شما کمک می کند تا با رعایت کردن فاکتورهای تعیین شده توسط گوگل، سایت نو پا و تازه تاسیس شما در گوگل بالا بیاید و در لیست پیشنهادات گوگل قرار بگیرد و بدون نیاز به هزینه های هنگفت و تبلیغات بتوانید وبسایت خود را بالا بیاورید و بازدید کننده داشته باشید.

وبسایتی که تازه تاسیس شده است هم برای کاربران و هم برای گوگل ناشناخته است و برای معرفی سایت خود به گوگل و کاربران به عملیات سئو نیاز دارید تا زمانی که کاربر عبارتی را سرچ می کند گوگل سایت شما را شناسایی کند و به مخاطب معرفی کند.
زمانی که شما عبارتی را در سرچ باکس گوگل سرچ می کنید و صفحه ای نمایش داده می شود که شامل لینک هایی است که شما را به وبسایت هایی راهنمایی می کند که موضوعات مرتبط با خواسته شما را دارند . این صفحات در تعداد زیادی نمایش داده می شوند که کاربر نیاز خود را معمولا در صفحه ی اول و بیشتر اوقات در لینک های 1 تا 4 برطرف می کند و به سراغ لینک های دیگر نمی رود به همین دلیل برای بازدید داشتن و ورود کاربر مشتری به وبسایت خود به سئو نیاز دارید.

تولید محتوا و مزایای آن چیست ؟!

تولید محتوا برای سایت یکی از مهمترین بخش های هر وبسایی است که نبود آن اعتباری که باید یک وبسایت داشته باشد را سلب می کند و در وبسایت فروشگاهی کاربر را تبدیل به مشتری نمی کند!
در کنار این امر مهم برای سئو اصولی سایت باید به طور مستمر تولید محتوا حالا  از نوع متنی،پادکستی یا ویدیویی باشد انجام شود.
زمانی که شما بتوانید از طریق تولید محتوای اصولی و سئو شده مثل: تولید محتوای متنی ، ویدیویی ، پادکستی و… به مخاطب ثابت کنید که می توانید نیاز او را برطرف کنید مخاطب به مرحله مشتری شدن وارد می شود و پس از اینکه از اعتبار شما اطمینان حاصل کند خرید خود را از فروشگاه شما انجام می دهد.
لازم به ذکر است که تولید محتوا بخش بسیار مهمی از سئو است. اما این دو موضوع دو تخصص کاملا جداگانه هستند که یکدیگر را کامل می کنند. و هیچ کدام بدون دیگری نتیجه نخواهد داشت. چون اگر شما سئو اصولی انجام دهید اما تولید محتوا درست نباشد نمی توانید رضایت کاربر را از سایت بگیرید. و برعکس اگر تولید محتوای اصولی انجام دهید اما سئو درست نباشد ورودی کاربر نخواهید داشت تا به او اثبات شود که شما می توانید نیاز او را برطرف کنید.
پس در این مطلب به تفاوت و مزایای هر دوی این تخصصات آشنا شدید. و دانستید که هر دو  این شاخه ها برای داشتن یک وبسایت و فروشگاه ایده آل مورد نیاز هستند. و باید هر دو مهارت را به صورت اصولی بلد باشید.

Leave a Comment

مهاباد-خیابان جمهوری - جنب بانک اقتصاد نوین - طبقه فوقانی داروخانه دکتر خاتمی

۰۹۱۴-۹۴۴-۱۸۹۲

info@yasanweb.com

logo-samandehi
تمام حقوق این سایت برای گروه یاسان وب محفوظ است

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/yasinebr/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/yasinebr/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/yasinebr/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107