Loading

زمانی که شما یک وبسایت اینترنتی راه اندازی می کنید و قصد دارید حوزه کسب و کارتان را گسترش دهید، یکی از مهم ترین نیاز های شما برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین داشتن یک دیزاین و ویترین جذاب و مخاطب پسند می باشد که خدمات گرافیکی، طراحی ویترین فروشگاه اینترنتی شما عزیزان را بر عهده دارد.
ممکن است برایتان سوال باشد که منظور از ویترین فروشگاه آنلاین چیست؟! آیا در خدمات تبلیغاتی نیز به گرافیک نیاز داریم؟! آیا باید از مهارت های یک گرافیسیت استفاده کنیم یا خودمان این مهارت ها را کسب کنیم؟!
در ادامه با ما همراه باشید تا شما عزیزان را به صورت کامل خدمات گرافیکی یاسان وب و مزایای این خدمات برای شما بررسی و تحلیل کنیم .

نیاز به خدمات گرافیکی در طراحی وبسایت :

باید در نظر داشته باشید که طراحی یک وبسایت فروشگاهی مانند راه اندازی یک مغازه اینترنتی می باشد و همه ما می دانیم که هر مغازه ای به یک ویترین جذاب برای محصولاتش نیاز دارد تا مخاطبان را به سوی محصولاتش جذب کند. محصولات شما روی وبسایت اینترنتی نیز به ویترینی جذاب و مخاطب پسند نیاز دارد تا آنها را به سوی خود جذب کند.
فردی که برایتان طراحی سایت انجام می دهد می تواند اسکلت اصلی وبسایت را برایتان طراحی و راه اندازی کند و برای طراحی های داخل وبسایت مثل: بنرهای تبلیغاتی ، کاور محصولات ، کاروسل های جذاب و… به یک طراح گرافیک نیاز دارید تا دیزاین داخلی سایتتان را برایتان انجام بدهد.
شما برای خدمات گرافیکی فروشگاهتان می توانید از خدمات تیم ما استفاده کنید و پروژه خود را به طراحان گرافیک تیم یاسان وب بسپارید . یا از آموزش های ما در زندینو استفاده کنید و خودتان متخصص وبسایت خودتان شوید.

طراحی کاور و هایلایت های اینستاگرام :

امروزه خیلی از فروشگاه های اینترنتی برای گسترش حوزه فعالیت خودشان در کنار وبسایتشان، یک پیج قدرتمند روی اینستاگرام نیز دارند. اینستاگرام در بین همه شبکه های اینترنتی پیشرفت شایانی داشته است و کسب و کارهای زیادی روی این شبکه فعالیت دارند و کسب درامد می کنند.
اگر شما هم قصد دارید که در کنار وبسایت اینترنتی خود، یک پیج اینستاگرامی قوی داشته باشید باید این پیج طراحی داخلی بسیار جذاب و مخاطب پسندی داشته باشد.
نکته اولی که باید در نظر داشته باشید این است که باید دیزاین داخلی پیجتان با نوع محصولاتتان هماهنگ باشد و کیفیت گرافیکی بالایی داشته باشد تا بتواند مخاطب را پس از باز کزدن پیجتان در خود نگه دارد و مخاطب را به مشتری تبدیل کند.
پس دیزاین داخلی پیج اینستاگرامی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید توسط افراد حرفه ای انجام شود که شما عزیزان می توانید برای دیزاین داخلی پیجتان با تیم یاسان وب همکاری کنید و از کمک طراحان گرافیک آنها برای دیزاین داخلی پیجتان استفاده کنید .

طراحی لوگو در یاسان وب :

اگر قصد داشته باشید که فروشگاه خود را در سطح کشوری بزرگ کنید که در آینده بتوانید در سطح کل کشور فروش داشته باشید و محصولات خود را به همه مردم کشور بشناسانید به یک برند و لوگو نیاز دارید.
لوگوی فروشگاه شما باعث می شود که شما همیشه در ذهن و یاد مخاطبانتان بمانید. به عنوان مثال زمانی که از بیشتر محصولات دیجیتال و… سخن می گوییم و می خواهیم اینترنتی خرید کنیم اولین چیز لوگوی فروشگاه دیجی کالا وارد ذهنمان می شود که به این امر برندسازی می گویند.

شما نیز برای طراحی لوگو و تبدیل کردن فروشگاه خودتان به یک برند در کل کشور می توانید از خدمات گرافیکی تیم یاسان وب استفاده کنید و افتخار طراحی برند معروف آینده را به متخصصین ما بسپارید.

طراحی کارت ویزیت در یاسان وب :

خیلی از افرادی که فروشگاه اینترنتی راه اندازی می کنند و در کنار آن هم فروشگاه حضوری دارند با طراحی کارت ویزیت شیوه تبلیپغاتی تاثیر گذاری را انجام می دهند.    این افراد با طراحی کارت ویزیت و درج اطلاعات فروشگاه خود به صورت گرافیکی و نوشتن اطلاعات فروشگاه اینترنتی خود روی آنها ، زمانی که مشتری به صورت حضوری خرید می کند یک کارت ویزیت نیز به آنها می دهند که مخاطب بداند که جدا از خدمات حضوری خدمات آنلاین نیز دارید.
طراحان گرافیک تیم یاسان وب تمام نیاز های شما عزیزان را در زمینه گرافیک بر طرف می کنند تا بتوانید به راحتی کسب و کارتان را به شیوه صحیح گسترش دهید. برای طراحی کارت ویزیت جذاب و گرافیکی می توانید از خدمات یاسان وب استفاده کنید .

لوگو موشن در تیم یاسان وب :

زمانی که شما یک لوگو برای فروشگاه خود طراحی می کنید و می خواهید روی شبکه های مختلف اجتماعی یا رسانه ها برای فروشگاه خود تیزر های تبلیغاتی طراحی کنید به یک لوگو موشن نیاز خواهید داشت تا در طول تیزر با یک لوگو موشن برند خود را به مخاطب معرفی کنید.
لوگو موشن ها ویدیو های کوتاه حدودا 2 الی 5 ثانیه می باشد که لوگوی شما با حرکات گرافیکی نمایش داده می شود و برند شما را جذاب نمایش می دهد.

خدمات یاسان وب به شما برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی :

یاسان وب با جمع آوری کار آموخته ترین طراحان گرافیک ، همه ی نیاز شما عزیزان را برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی برطرف می کند. خدمات گرافیکی می تواند علاوه بر موارد ذکر شده در بالا : طراحی تیزر های تبلیغاتی ، طراحی بنر های تبلغاتی در انواع سایز و مدل و… نیز باشد اما در این مطلب موارد اصلی و مورد نیاز را بررسی کردیم تا متوجه شوید که در این راه به چه مواردی از نظر گرافیکی نیاز دارید و مطمئن شوید که تیم یاسان وب در قدم به قدم این راه همراه همیشگی شما عزیزان می باشد.

Leave a Comment

مهاباد-خیابان جمهوری - جنب بانک اقتصاد نوین - طبقه فوقانی داروخانه دکتر خاتمی

۰۹۱۴-۹۴۴-۱۸۹۲

info@yasanweb.com

logo-samandehi
تمام حقوق این سایت برای گروه یاسان وب محفوظ است

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/yasinebr/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/yasinebr/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/yasinebr/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107